komercja atakuje z każdej strony. ludzie chcą na wszystkim zarobić. szczególnie na ludzkiej głupocie. a może tylko na idiotycznym kultywowaniu tradycji? a może na jednym i drugim? te wszystkie bombeczki, choineczki, kolędy, prezenciki, świeczuszki, kretyńskie reklamy w telewizji (mikołaj wysiada etcétera) przyprawiają mnie o (naszczęście tylko) metaforyczne mdłości. a przed nami cały świąteczny okres. ten (już) wolny od szkoły spędzony w kuchni przy garach, przygotowywanie 12 potraw, składanie sobie niebanalnych życzeń, niesamowicie rodzinna atmosfera przy stole, co drugi opis na gg z cytatem 'all i want for christmas is you'. żenada. nienawdzę świąt, od kiedy przestałam nabierać się na tą sztuczną atmosferę, było to już kilka lat temu, poza tym ta szaruga za oknem, dodatkowo nie napawa optymizmem. ot, co. ani troche.
ostatnio w mym jakże ekscytującym życiu miało miejsce kilka zdarzeń, o których z pewnością długo nie zapomnę, niektóre będę wspominać z dużym uśmiechem na ustach, o innych, mimo, że chciałabym, ciężko będzie zapomnieć. i po raz kolejny życie mnie czegoś nauczyło. ci, którzy mają wiedzieć o co chodzi, wiedzą i dziękuje wam za to, że jesteście.:)


Name:

Komentarze:

13.12.2006, 16:15 :: 83.20.122.75
Ala
Moje zdanie na temat świąt jest zupełnie odwrotne o czym dobrze wiesz ;) Ale nie zrobie sobie opisu na gg 'all i want for christmas is you' tylko ` I dreaming about white christmas` ;)

12.12.2006, 17:54 :: 83.15.169.83
Asia
no niestety Asiu, co roku tak to wszystko wyglada...i co gorsze co roku zaczyna sie to coraz szybciej...niedlugo skoncza sie jedna swieta i juz zaczna gadac o kolejnych, echh brak slow doslownie.

druga czesc notki bardziej optymistyczna..:P o zdazeniach zapomniec nie idzie.. to fakt ;] ale to bardzo dobrze, za kazdym razem kiedy o tym mysle, usmiech na twarzy obowiazkowy..:))
i rowniez dziekuje Asiu, dobrze wiedziec, ze ma sie osobe na ktora mozna liczyc i dzieki niej, miec co wspominac ;P
:** :))


12.12.2006, 16:01 :: 83.20.112.35
szym
też nie nawidze tego słodkiego muszego popierdywania na święta. no przecież to mnie do szału doprowadza. że już nie wspomnę o durnych kwestiach religijnych. no kudwa Czizys ja pierdole xD dobrze, że chociaż Ty moje zdanie podzielasz^^
buuuziak xD
:*